Bilbransjen er i stor endring, og vi har behov for dyktige medarbeidere som kan være med å forme dens fremtid. Vi har behov for deg som vil selge eller reparerer personbiler, varebiler, lastebiler og busser.

Bertel O. Steen er et av Norges største bilkonsern med 36 egeneide forhandlere med verksteder spredt i store deler av Norge. Vi ønsker lærlinger over hele landet og vil gjerne høre fra deg.

Ta kontakt med lærlingansvarlige hos din lokale forhandler for mer informasjon. Se kontaktinformasjon lenger ned på denne siden.

Finn ditt fremtidsyrke

For oss i Bertel O. Steen representerer lærlinger fremtiden. Du er morgendagens fagarbeider som vi ønsker å utdanne. Vi vet hva som kreves i bilbransjen og vil ruste deg for oppgavene som bransjen står overfor. Mulighetene innen konsernet er mange og vi legger vekt på et nært samarbeid med skolen din.

Bertel O. Steen har lang tradisjon med utdanning av lærlinger og anser det som vårt samfunnsansvar.

Lurer du på noe rundt lærlingordningen i Bertel O. Steen, kan du ta kontakt med oss på larling@bos.no

Lærlingfag hos Bertel O. Steen

Du kan også lese mer om hvorfor vi mener at lærlinger er noe av det viktigste vi jobber med HER

Stor-Oslo

Bertel O. Steen Asker & Bærum
Maria Rydmark maria.rydmark@bos.no +4792029380

Bertel O. Steen Ensjø
Glenn Adserø glenn.adsero@bos.no +4792412209

Bertel O. Steen Jessheim
Jannis Metirtikas jannis@bos.no +4793406123

Bertel O. Steen Jessheim Vare-Last-Buss
Terje Bråthen terje.braathen@bos.no +4797173970

Bertel O. Steen Lørenskog
Thomas Larsen thomas.larsen@bos.no +4793052393

Bertel O. Steen Ullevål
Tommy Haugan tommy.haugan@bos.no +4791560822

 

Østlandet u/Oslo

Bertel O. Steen Buskerud
Tor Gunnar Syversen tor.gunnar.syversen@bos.no +4799218611

Bertel O. Steen Fredrikstad
Robert Laabak (Servicesjef) robert.laabak@bos.no +4741146908
Freddy Andersen (Ettermarked)

Bertel O. Steen Gjøvik
Stein Thomas Gundersen stein.thomas.gundersen@bos.no +4790580585

Bertel O. Steen Hamar
Knut Yngve Willumsen kyw@bos.no +479060526

Bertel O. Steen Larvik 
Lars Vegard Sibodal lars.vegard.sibodal@bos.no +4791633282

Bertel O. Steen Lillehammer
Pål Skogen pal.skogen@bos.no +4798073908

Bertel O. Steen Moss
Øystein Dammen oystein.dammen@bos.no +4790623312

Bertel O. Steen Moss Vare-Last-Buss
Christoffer Schilling christoffer.schilling@bos.no +4746949499

Bertel O. Steen Ringerike
Knut Åsen knut.aasen@bos.no +4797665937

Bertel O. Steen Sandefjord
Håkon Ekeberg Hanssen hakon.ekeberg.hanssen@bos.no +4748052550

Bertel O. Steen Sarpsborg
Pål Finjord paal.finjord@bos.no +4790767310

Bertel O. Steen Telemark
Lasse Sjøstedt (personbil) lasse.sjoestedt@bos.no +4791130256
Robert Findahl (lastebil) robert.findahl@bos.no +4794155615

Bertel O. Steen Tønsberg
Atle Nøstvik atle.nostvik@bos.no +4746949499

 

Vestlandet

Bertel O. Steen Arna
Trond Ekelund trond.ekelund@bos.no +4791842191

Bertel O. Steen Minde
Jan-Tore Krokli jan.tore.krokli@bos.no +4740491742

Bertel O. Steen Molde 
Petter Silseth petter.silseth@bos.no +4790756396

Bertel O. Steen Rogaland
Bjørn Olsen bjorn.olsen@bos.no +4791615711

Bertel O. Steen Ørsta
Martin Bjarne Belt martin.b.belt@bos.no +4741088700

Bertel O. Steen Ålesund
Rune Remøy rune.remoy@bos.no +4795142914

Bertel O. Steen Åsane
Anders Nytveit anders.nytveit@bos.no +4797408198

 

Sørlandet

Bertel O. Steen Arendal
Kristen Magnar Gusdal kristen.gusdal@bos.no +4798099216

Bertel O. Steen Kristiansand
Harry Halvorsen harry.halvorsen@bos.no +4791697340

 

Midt-Norge

Bertel O. Steen Trondheim
Jørn Flisen Kvitland jorn.kvitland@bos.no +4740107686

Motor-Trade Trondheim
Ola Blomli ola.blomli@motor-trade.no +4790029643

Motor-Trade Verdal
Bjørn Rekkebo bjorn.rekkebo@motor-trade.no +4792057953

Trønderlinjen AS
Pål Rimol pal.rimol@tronderlinjen.no +4792664291